sobota, 29 grudnia 2012

PROLOG


     "Jest chłodna styczniowa noc, od kilku godzin uciekam, ciągle się muszę ukrywać. Czuje że Ktoś, lub Coś mnie obserwuje, bez ustanku podąża za mną. To dzieje się regularnie, od półtora roku, co dzień słyszę szepty, wraz z zachodzeniem słońca Szepty przeradzają się w krzyki. Jeszcze niedawno jakoś To znosiłam, czasem nawet udawało mi się ignorować Moich Złych Przyjaciół, były to koszmarne stwory przychodziły do mnie, tak było zawsze. Kiedyś byli moimi przyjaciółmi, byłam wtedy małą dziewczynką, nie lubiłam bliskości ludzi, do teraz tego nie lubię , ale mimo wszystko pragnę znajomości, chciała bym być blisko ludzi. Bo to ludzie mogą mi pomóc."
     Napisałam to 8 miesięcy temu, jest to mój ostatni wpis do pamiętnika. Te postacie nadal są ze mną.Już nawet nie próbuje się ich pozbyć. Są dużo silniejsi niż kiedykolwiek. Zaczynam się poddawać, trace siły, trace rozum... Trace krew, całe ręce mam pocięte, nogi też nie są w dobrym stanie. To oni mi każą, nie chcą mnie zabić , chcą mnie wyszkolić chcą żebym była posłuszna. Uważają że się buntuje, że chce się ich pozbyć. Że chce stracić Przyjaciół.!
 Boje sie ich, nienawidze ich. Zadają mi ból, rany nie są głębokie, testują ile wytrzymam. 
   Wyczerpują się moje siły, krew wypływa coraz szybciej, jest jej coraz więcej. Zamykają mi się oczy.Słysze krzyk. Krzyk żywej osoby. Czuje jak czyjeś łzy spływają po moim półmartwym ciele. 
 Słysze wszystko, niewidzie nic. Słysze kobiecy płacz, słyszę sygnał karetki, chyba za oknem.  A po co karetka?! pytam lecz nikt minie odpowiada. Nie słyszą mnie ale widzą moje ciało.Ja ich słyszę, ale niewidze. Czy naprawdę mnie nie ma?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hej, i jak?
Mogę liczyć na jakieś komentarze , opinii , ewentualnie poprawki?
 Będziecie czytać? Haha. :D

11 komentarzy:

 1. Jeny... Ten prolog mnie zaciekawił. Jest tak jakby trochę przerażający, nie o żadnej dziewczynie co poznała 1D, bo jak sama tutaj napisałaś: tutaj nie ma zespołu ;) Prolog mnie wciągnął;p Zawsze się wkurzam, gdy czytam prologi, bo jak zacznę czytać i wstęp wydaje się ciekawy, to zawsze nie ma rozdziału i muszę czekać ;( Ech, jestem niecierpliwa XD Więc ja tutaj czekam na rozdział, bo prolog mnie bardzo zainteresował ;)
  Pozdrawiam;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej. Dziękuje <3 Nie byłam pewna czy kogoś to zainteresuje :3 dziękuje i mam prośbę, czy mogla byś gdzieś polecić mojego bloga, była bym Ci serdecznie wdzięczna ! :D

   Usuń
 2. oh bardzo fajny blog.
  ciekawa tematyk i w ogóle?
  a skąd taki pomysł?
  sam pojawił się w twojej głowie?
  a może gdzieś zobaczyłaś ? -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tutaj muszę się zgodzić.

   Usuń
  2. Rozumiem. Tak, tematyka podobna do twojeego bloga. Szczerze? Twój blog był poniekąd inspiracją.
   Dzięki twojemu blogowi zdobyłam się na odwagę by to opublikować. Już dawno chciałam założyć takiego bloga, jednak bałam się poruszyć ten temat. Bałam się reakcji ludzi. Jeśli uważasz że to tylko niezbyt udolna kopia, to serdecznie przepraszam. Chyba dobrze zrozumiałam , tak? Komentarz z ironią? Nie chce wojny. Do stworzenia potrzebna była mi inspiracja. Więc tak, blog powstał za inspiracją blogów : Świat samobójców oraz sick-mad-sad.

   Usuń
  3. przynajmniej ktoś oprócz nas również to zauważył, że nagle co drugi blog ma motyw szpitala, dziwne, że blogi powstają kilka dni po opublikowaniu naszego prologu... No niestety, kopiarstwo i brak oryginalności się szerzy

   Usuń
  4. przepraszam. postaram się stworzyć coś innego. trudno, początek w tym samym guście ale postaram się tworzyć własną historie. Pewnie czujecie do mnie urazę , ale no cóż. Może uda mi się to naprawić. Z blogami o tej tematyce dopiero co zaczynamy, i myślę że uda nam się stworzyć dwa , różne, kontrowersyjne światy, mimo że na tym samym podłożu.

   Usuń
 3. Powiem szczerze że wchodząc na tego bloga myślałam że jest to kolejna typowa opowiesć o 1D. xd Ale ty mnie zszokowałaś! Niesamowity pomysł! Sama bym nigdy na niego nie wpadała! :)
  Twój prolog bardzo mnie zaciekawił!
  Twoi bohaterowie to nie jakieś śliczne lalusie itp.xd
  To tacy ''normalni'' ludzie;D Świetnie! :D
  Już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału;) Mam nadzieję że szybko dodasz! :d

  Może obserwacja za obserwację? <3
  http://hello-in-my-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje, pomysł jeszcze się tworzy :D. Niedługo może powstanie coś naprawdę oryginalnego. Ale to może jeszcze potrwać, chyba że trafi się więcej takich osób jak Elle Fleur, które dadzą mi swoim ironicznym komentarzem tak wiele do myślenia. Chętnie zaobserwuje :p

   Usuń
 4. Opowiadanie to masz niezłe :D
  Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem, nie jest ono o One Direction jakby coś :)

  http://tosmilethroughertears.blogspot.com/

  Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń