sobota, 29 grudnia 2012

Bohaterowie
Aniela, schizofreniczka . Szesnastoletnia dziewczyna, z wieloma problemami. Pragnie umrzeć, w jej głowie żyją trzy demony które niszczą ją od środka.
 " Te twarze powodują ból, i wymyślają obłąkane sposoby aby mnie zniszczyć !
Odurzona, gasnę wewnątrz własnych snów.
Motywowana zwyciężaniem nienawiści we wszystkim.
To jedyna rzecz, która utrzymuje mnie przy życiu."


 Emil, 17 lat. Ostatnie półtora roku spędził w psychiatryku trafił tam po próbie Samobójczej. Pali od kiedy skończył trzynaście lat. Gdy był dzieckiem ojciec znęcał się nad nim, teraz Emil nie potrafi przejść obojętnie kolo czyjejś krzywdy.
.
 Emilia 16 lat.  Jest niemową i masochistką. Boi się śmierci, jednak uwielbia zadawać sobie ból. Przez większość czasu jest w izolatce. Jest jedną z trudniejszych pacjentek, nikt nie wie czemu Ona jest taka. Dzieciństwo miała normalne, jeśli mozna dzieciństwo córki milionera. Zawsze była pilnie strzeżona, chcieli dla niej jak najlepiej ona jednak chciała się indywidualizować, chciała pozbyć się ograniczeń. Chciała czuć się dobrze, i wtedy zapoznała się z Żyletką.
 Kinga, 16lat.   Anorektyczka. Psycholog,  nie mógł sobie poradzić z problemem nastolatki. Dziewczyna jest sierotą, pod swoją opiekę wzięła ją babcia gdy miała 8 lat, obecnie opiekuje się nią ciotka- psycholożka. Kinga boi się opuszczenia . Jej rodzice byli nałogowcami, pewnego wieczoru ojciec wrócił do domu porządnie podchmielony. Zaczęła się awantura, zabił jej matkę a potem siebie.
 Maria, 15 lat, narkomanka, kick-boxerka. Jest pod wieczną obserwacją. Wychowała się w domu dziecka, z którego średnio raz na dwa tygodnie próbowała uciec. Uzależniona +nimfomanka.
 
Sebastian, 16 lat. Narkoman, anorektyk. Nie ma swojej opowieści, przynajmniej nikt jej nie zna.
 Ola, 14 lat. Najmłodsza . Mimo młodego wieku przeżyła wiele. W dzieciństwie była molestowana przez "wujków" . Jej matka często zmieniała partnerów i zawsze wybierała tych niewłaściwych. To odbijało się na Oli. Próbowała popełnić samobójstwo. Cierpi na depresje.

 Zayn, 19 lat. Wolontariusz. Sam nie cierpi na żadne schorzenie, ale wie jak pacjenci,  jego przyjaciele się czują. Bardzo im współczuje że są zamknięci, chce ich pocieszać.
 Niall 19lat. Wolontariusz . Jest także przyjacielem wszystkich wyżej wymienionych. Jest jak światełko dla nich, zawsze jest radosny, wszystko robi z entuzjazmem. Nie da się nie uśmiechnąć na jego widok .  Jest ulubieńcem nastolatków.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ZMIANY, ZMIANY. DZIĘKUJE ZA TE NEGATYWNE KOMENTARZE BO W SUMIE TO TYLKO ONE MAJĄ TAKĄ MOC . DZIĘKUJE ŻE NIE OMIJACIE TEGO. PRZESZKADZA WAM NIESPOTYKANE PODOBIEŃSTWO.  I CIESZY MNIE TO. PRÓBA ZDANA. DZIĘKUJE ŻE JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA POMAGACIE MI W TWORZENIU TEGO BLOGA, ŻE POTRAFICIE WYTKNĄĆ MI BŁĘDY. = D . No to chyba tyle. Obiecuje odmienność i wiele różnic!

4 komentarze:

 1. Świetni bohaterowie ;) Super pomysł na prowadzenie tego opowiadania ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. nie żeby coś, ale przyjaźnię się z dziewczynami z http://sick-mad-sad.blogspot.com/ i widziałam, że skomentowałaś ich prolog i postanowiłam wejść na twój. Nie uważasz, że coś tu jest nie tak? Serio? Szpital? Schizofrenia? Problemy? Styl pisania? Jesteś aż tak mało oryginalna i do tego bezczelna, że wysyłasz tanią podróbkę dziewczynom, które wymyśliły blog o szpitalu? Czy jest aż tak trudno wymyślić coś własnego? Naprawdę musisz ściągać po kimś? Pozdrawiam i życzę dalszej weny w kopiowaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozumiem o co ci chodzi. Tak, Tania podróbka. Jednak jakoś z tego wybrnę , zobaczysz. Naprawie to, będzie oryginalnie. Dziękuje za szczerość. Dziękuje ze naprawdę potrafisz wyrazić swoja opinie. Tak jest ona negatywna, ale daje dużo do myślenia. Postaram się, i kolejnymi postami postaram się zachwycać a nie wzbudzać aż taką kontrowersje.

   Usuń